Za nami druga edycja Festiwalu podróżników Piąty Ocean 2018

Kilka dni temu zakończyło się w Świeciu trzydniowe święto podróży, które TMZŚ zorganizowało po raz drugi. Kolejna edycja festiwalu przyniosła nowe elementy, takie jak otwierająca wydarzenie Parada Kontynentów, która przeszła przez miasto oraz warsztaty gry na instrumentach zachodnioafrykańskich.

W porównaniu z pierwszą edycją mieliśmy też więcej prelekcji podróżniczych (10!) oraz aż osiem wystaw, które szczelnie wypełniły przestrzeń trzech lokalizacji w naszym mieście – Miejskiej Biblioteki Publicznej, OKSiR oraz SOK Stokrotka.

Od początku przyświecał nam cal, aby Festiwal był widoczny nie tylko w mieście, ale też poza jego granicami oraz integrował ludzi, którzy podróżują, chcą podróżować lub po prostu interesuje ich świat, który ich otacza.

Poprzez coraz wyższą frekwencję i wiele ciepłych słów pod adresem organizatorów, możemy stwierdzić iż Festiwal podróżników Piąty Ocean się rozwija i wszystko to daje nam motywację do podnoszenia poprzeczki.

Poniżej krótka fotorelacja z Festiwalu. Obszerniejszy materiał z imprezy można znaleźć na jej oficjalnej stronie piatyocean.org.

Do zobaczenia za rok !

Rekomendowane artykuły