Wyniki letnio-jesiennej edycji ”Ogólnopolskiego konkursu fotograficznego – Od strony rzeki, czyli Wisła w obiektywie”

Znamy już wyniki letnio-jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego ”OD STRONY RZEKI, CZYLI WISŁA W OBIEKTYWIE”.

Celem konkursu było ukazanie walorów przyrodniczych, turystycznych i kulturowych ”Królowej Polskich Rzek”, a zadanie konkursowe obejmowało fotografie wykonane w okresie od 1 czerwca 2017 do 21 grudnia 2017 roku.

Jury w składzie: Tomasz Pasiek – przewodniczący konkursu ze strony Izby Regionalnej i członek zarządu TMZŚ, Iwona Karolewska (Powiat Świecki), Agata Kotwica (Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego), Mirosław Sejkowski (TMZŚ), Jakub Stelągowski(Izba Regionalna Ziemi Świeckiej – OKSiR w Świeciu), Andrzej Bartniak (portal Extra Świecie) i Malwina Dwojacka (Urząd Miasta w Świeciu), podjęło się oceny osiemdziesięciu prac, które trafiły na konkurs od uczestników z całej Polski.

Po dokładnej analizie jury nagrodziło trzech autorów prac.
Są to: Jarosław Chłąd, Sławomir Murawski i Tymoteusz Tutak.

Ponadto jury przyznało trzy wyróżnienia dla: Grzegorza Długosza, Piotra Gutkowskiego i Agnieszki Omen.

O kolejności miejsc na podium poinformujemy podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w dniu 13 stycznia 2018 roku (godz. 17:00, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej w Świeciu).
Nastąpi wtedy również wręczenie nagród laureatom konkursu oraz podsumowanie działań Izby Regionalnej związanych z zakończonymi już obchodami Roku Rzeki Wisły.

Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Nagrody w konkursie ufundowane są przez organizatorów: OKSiR w Świeciu, Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej oraz partnerów konkursu – Powiat Świecki i Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego.

fot. Igor Stelągowski

Rekomendowane artykuły