Sportowe Grand Prix „Świecie na stulecie 1920 – 2020”

W tym roku obchodzimy 100. rocznicę powrotu Świecia do Wolnej Polski. Chcąc świętować tę datę w wyjątkowy sposób, proponujemy Wam udział w czterech sportowych wydarzeniach organizowanych przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej.

Dwa biegi i dwa rajdy rowerowe połączy nie tylko wzniosła idea upamiętnienia szczególnej daty. Jak co roku naszym celem jest integracja środowiska osób, którym wysiłek na świeżym powietrzu nie jest obcy i zachęcenie nowych uczestników do spędzania czasu wolnego w aktywny sposób.

W tym roku przygotujemy piękne, pamiątkowe medale, które wszystkie razem utworzą herb Świecia. Ponadto wspólnie z Powiatem Świeckim zorganizujemy konkurs pieczątkowy z nagrodami dla najbardziej zdeterminowanych uczestników naszych imprez.

Wszystkie wydarzenia mają głównie charakter rekreacyjny i są skierowane do szerokiego grona uczestników. Jedyne ograniczenia wiekowe pojawią się przy biegu terenowym.
Ogłosiliśmy już zapisy na pierwsze wydarzenie wchodzące w skład Grand Prix – V Wiosenny Rajd Rowerowy (więcej informacji: https://www.facebook.com/events/593271748045647/).

Harmonogram Sportowego Grand Prix „Świecie na stulecie 1920-2020”:

25 kwietnia – V Wiosenny Rajd Rowerowy

17 maja – I Diabelski Bieg Terenowy (10 km)

26 września – III Rowerowy Rajd Końca Lata

11 listopada – II Bieg Niepodległości 1920 – 2020 (5 km)

Główny organizator: Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej

Partnerzy: Fundacja Makowo, OSP Przechowo, Powiat Świecki, Wdecki Park Krajobrazowy, Zespół Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą

Pomysłodawca i koordynator cyklu: Tomasz Pasiek (kontakt: towarzystwo.mzs@gmail.com)

Nowy Prezentacja programu Microsoft PowerPoint — kopia

Rekomendowane artykuły