Plener fotograficzny „Oko na Czarcie Góry”

Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej zaprasza do udziału w Plenerze fotograficznym „Oko na Czarcie Góry” organizowanym w ramach projektu CZARCIE GÓRY 2021.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników fotografii i przyrody, którzy chcą wspólnie odkrywać piękno nadwiślańskich wzgórz poprzez obiektyw aparatu i podzielić się swoimi kadrami z szerszą publicznością. Celem pleneru jest również promowanie Czarcich Gór jako ciekawego miejsca do uprawiania turystyki aktywnej i obserwowania dzikiej przyrody.
Wybrane prace uczestników pleneru zaprezentujemy podczas wystawy fotograficznej w ramach V Festiwalu podróżników Piąty Ocean w dniach 18-20.11.2021.

Organizator zapewnia przejazd busem do Rezerwatu Grabowiec i powrót z miejscowości Wiąg do Świecia, a także poczęstunek w postaci zestawu ogniskowego.

______________________

Data i godzina: 05.09.2021 (niedziela), godz. 8:45 – 14:00

Godzina i miejsce zbiórki: 08:45, parking przy ul. Wodnej w Świeciu (przy restauracji Przystań nad Wdą) skąd odjedziemy busem do Rezerwatu Grabowiec

Trasa: Świecie – Rezerwat Grabowiec – Sartowice – Wiąg (ognisko) – powrót do Świecia busem

Zapisy: kontakt@tmzs.org.pl. Udział w plenerze jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Prosimy o podanie imienia i nazwiska każdego zgłaszanego uczestnika.

Limit wieku uczestników: osoby do 13. roku życia mogą wziąć udział w plenerze wyłącznie w obecności opiekuna. Dla osób w wieku 13-17 lat niezbędne jest dostarczenie pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego o zgodzie na udział w wydarzeniu.

Organizator: Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej

Współorganizatorzy i partnerzy: Gmina Świecie, Powiat Świecki (dotacje celowe)

Koordynator projektu Czarcie Góry: Tomasz Pasiek, e-mail: kontakt@tmzs.rg.pl
________________________

Co należy zabrać?

– aparat fotograficzny lub smartfon z naładowaną baterią
– wygodne buty (najlepiej trekkingowe), kurtkę przeciwdeszczową i środek na kleszcze i komary.
– prowiant na drogę

Rekomendowane artykuły