Czterdziestu cyklistów pojechało w Rajdzie Rowerowym szlakiem im. Fryderyka Chopina

W niedzielny poranek grupa blisko 40 cyklistów uczestniczyła w organizowanym przez TMZŚ Rajdzie Rowerowym szlakiem im. Fryderyka Chopina.

Wspólna przejażdżka była nie tylko okazją do integracji miłośników jednośladów, ale przede wszystkim przyczynkiem do upamiętnienia 210. rocznicy urodzin słynnego polskiego kompozytora. Złożyliśmy okolicznościową wiązankę kwiatów pod pomnikiem związanym z pobytem Fryderyka Chopina w Kozłowie w 1825 roku, a następnie podążyliśmy szlakiem turystycznym jego imienia, który wiedzie z Terespola Pomorskiego do Świecia.

Podczas postoju w Kozłowie na uczestników Rajdu czekała też pyszna drożdżówka przygotowana przez Katarzynę Pasiek.

Już teraz zapraszamy na kolejne organizowane przez nas wydarzenie o charakterze rekreacyjno-sportowym – V Wiosenny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 25 kwietnia.

Impreza będzie częścią Sportowego Grand Prix „Świecie na stulecie 1920-2020” – cyklu wydarzeń rowerowo-biegowych związanych z obchodami 100. rocznicy powrotu Świecia do Macierzy.

W tym miejscu znajdziecie Państwo informację o zapisach na rajd: https://tmzs.org.pl/2020/02/16/rozpoczelismy-zapisy-na-v-wiosenny-rajd-rowerowy/

Rekomendowane artykuły