Charytatywny Bieg & Marsz Mikołajkowy 2022

Zapraszamy do udziału w Charytatywnym Biegu & Marszu Mikołajkowym, którego głównym celem jest zbiórka środków finansowych na leczenie i rehabilitację pochodzącego ze Świecia Kuby Karczewskiego. Osiemnastolatek zmaga się z chorobą genetyczną, która znacząco osłabia jego układ kostny i sprawia, że jedna z nóg jest 4 cm krótsza od drugiej. Obecnie prowadzona jest zbiórka na operację wydłużenia krótszej nogi (link: https://www.siepomaga.pl/jakub-karczewski).

Liczymy, że otwarte serca uczestników wydarzenia i świąteczna atmosfera pomogą nam zdziałać wiele dobrego. Dodatkowym celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i odkrywanie ciekawych zakątków naszego regionu.

Zachęcamy do ubrania mikołajkowo-świątecznych elementów stroju. Dla najciekawiej ubranego uczestnika/uczestniczki wydarzenia przygotowaliśmy miły upominek.
__________

Najważniejsze informacje:

DATA BIEGU/MARSZU: 04.12.2022 (niedziela)

DŁUGOŚĆ TRASY: 5 km

MIEJSCE STARTU I ZBIÓRKI: przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Czaplach

TRASA BIEGU/MARSZU: załącznik nr 3 regulaminu

ZAPISY: Warunkiem uczestnictwa w Biegu/Marszu jest:

– dokonanie rejestracji drogą mailową na adres e-mail: makowo@onet.eu poprzez podanie imienia i nazwiska osoby zgłaszanej, informacji, czy zgłoszenie dotyczy biegu lub marszu oraz przesłanie potwierdzenia uiszczenia opłaty startowej (skan/zdjęcie)

– opłata w kwocie 35 zł lub wyższej na konto bankowe Fundacji Makowo: PKO Bank Polski SA, nr. 29 1020 5040 0000 6402 0180 7817 z dopiskiem „DLA KUBY”.

– podpisanie deklaracji uczestnictwa podczas odbioru pakietu w dniu zawodów (deklarację można również wydrukować samodzielnie – załącznik nr 1 – oraz przekazać organizatorom podczas odbioru pakietu).

__________

HARMONOGRAM BIEGU/MARSZU:
Niedziela, 04.12.2022:

08:00 – 09:00 – Znakowanie trasy

09:30 – 10:30 – Biuro zawodów (namiot organizatora przed budynkiem SP Czaple –zapisy na bieg/marsz, odbiór numerów startowych i podpisywanie oświadczeń uczestnika)

11:00 – Start Biegu/Marszu (przed budynkiem SP w Czaplach)

12:30 – Dekoracja zwycięzców

ORGANIZATORZY: Fundacja Makowo, Stowarzyszenie Razem dla Świecia, Sołectwo Czaple, Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej

WSPÓŁORGANIZATORZY/PARTNERZY: UKS „SPRINT”, Powiat Świecki, OKSiR w Świeciu, CSW MORSY

INFORMUJEMY O MOŻLIWYCH OGRANICZENIACH W RUCHU SAMOCHODOWYM NA TRASIE CZAPLE – CZAPELKI W GODZ. 11:00-12:00. DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ.

Rekomendowane artykuły