Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Moje Miejsce na Ziemi 2019”

„Moje Miejsce na Ziemi 2019″ to tytuł konkursu fotograficznego o tematyce podróżniczej skierowanego do uczniów/uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu świeckiego.

Celem konkursu jest popularyzowanie turystyki małej i dużej, prezentowanie uroków miejsc odwiedzanych w czasie wakacyjnych wyjazdów i zachęcanie do uwieczniania wyjątkowych chwil za pomocą aparatu fotograficznego.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: CAŁY ŚWIAT oraz POWIAT ŚWIECKI.

Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej (OKSiR w Świeciu) oraz Powiat Świecki i jest on częścią trzeciej edycji Festiwalu podróżników Piąty Ocean 2019, który odbędzie się w Świeciu w dniach 21-23 listopada 2019 roku.

Na konkurs można zgłaszać jedynie prace wykonane w terminie od 1 czerwca 2019 do 23 września 2019 roku wraz z podaniem lokalizacji wykonania danej fotografii.

Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy przesyłać pocztą lub dostarczyć bezpośrednio do Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej (adres: Izba Regionalna Ziemi Świeckiej, ul. Kopernika 2, 86-100 Świecie).

Wersje cyfrowe zdjęć należy przesłać na adres: towarzystwo.mzs@gmail.com

Termin składania prac upływa 25 października 2019 roku.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu i kartą zgłoszeniową – Regulamin i formularz zgłoszeniowy Konkursu Fotografii Podróżniczej MOJE MIEJSCE NA ZIEMI 2019

Konkurs fotograficzny Moje Miejsce na Ziemi 2019

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s