IV Wiosenny Rajd Rowerowy

60 kilometrów trasy, 150 uczestników i 3 800 zł zebranych na cel charytatywny. Te liczby nie oddają tego jaka była czwarta odsłona naszego Rajdu, ale mogą sugerować iż ten zakończył się sukcesem. Takie też odnosimy wrażenie, a słowa uznania od uczestników nas w tym utwierdzają.

W tym roku przygotowaliśmy mocno urozmaiconą trasę – nie zabrakło bocznych dróg asfaltowych, piaszczystych odcinków leśnych, dróg polnych i tzw. kocich łbów. Ze względu na obchody Roku Rzeki Wdy, nie mogło zabraknąć też rzeki Wdy, wzdłuż której kierowaliśmy się na wysokości Bedlenek, Wyrwy i Kozłowa.

Istotną zmianą w stosunku do poprzednich Rajdów był aspekt charytatywny tegorocznej imprezy, Zbieraliśmy środki na rehabilitację Agaty Zmudy – świecianki zmagającej się z z dziecięcym porażeniem mózgowym. Mamy nadzieję, iż wspomniana na początku kwota, którą zebraliśmy przyczyni się do poprawy jej sytuacji.

Zorganizowanie tego Rajdu byłoby dużo trudniejsze bez pomocy naszych partnerów i sponsorów. Pragniemy podziękować za Gminie Świecie (dotacja celowa), Powiatowi Świeckiemu (dotacja + pomoc przy zapisach i dekoracji), Izbie Regionalnej Ziemi Świeckiej – OKSiR (dotacja + udostępnienie Zamku), Fundacji Makowo (pomoc przy zorganizowaniu zbiórki charytatywnej), Wdeckiemu Parkowi Krajobrazowemu (transport), Sklepowi Rowerowemu „2Wheels – 2kółka” (wsparcie techniczne  + przekazanie nagród dla uczestników), Ewie Jankowskiej (fotorelacja), Markowi Sikorskiemu (transport), Straży Miejskiej w Świeciu (zabezpieczenie części trasy), Tomaszowi Chilińskiemu, Radosławowi Anaszowi, Romualdzie Waleckiej, Dariuszowi Wesołowskiemu (pomoc w prowadzeniu uczestników na trasie Rajdu).

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s